Září 2014

Něco jako kreslení..

25. září 2014 v 12:56 | Daenerys |  Co den dal..
Takže.. po hodně dlouhém uvažování jsem se rozhodla, že dám na blog pár vybraných obrázků, které jsem nakreslila letos. Není to nic extra, přiznávám, že kreslit neumím, ale tak aspoň vám přiblížím jak vypadá hodina výtvarné výchovy na oboru kadeřnice.. Pro mě to teda nebyla zrovna výtvarná výchova, jelikož jsem všechno odflákla abych se pak mohla co nejdýl nudit, ale pro tu představu to stačí..
Většinou jsem nedostala lepší známku jak dvojku

Tři v jednom

13. září 2014 v 18:44 | Daenerys |  vlasy
Tak jsem zase tu a pro změnu s účesy :-)
Pro tetokrát jsem se inspirovala v seriálu Velkolepé století, jelikož tam mají velmi jednoduché účesy. Vybrala jsem ten nejjednoduší, který jsem našla a z něj sem poté učesala další dva jednoduché účesy, protože, základ už máte. Podlesní dva už nejsou z Velkolepého století.. I když s trochou fantazie.. Ale asi ne, ten druhý je spíše dobový, asi tak dvacátá až třicátá léta minulého století a ten poslední je plesový.. Jinak omlouvám se za kvalitu fotek, sestřenka si vzpoměla, že chce účes až na večer a oni mají doma všude v pokojích modré bodovky ( až budete stavět, nedávejte si do pokojů modré bodovky :-D :-D ) a teď už na účesy.Lindsey Stirling

8. září 2014 v 15:40 | Daenerys |  Co den dal..
Ahoj, dnes jsem původně chtěla přidat nějaké účesy, ale nemohu najít flešku a tak jsem se úchýlila k náhradnímu řešení. Dnes se mi nechce nic moc psát a tak jen přidám pár opravdu úžasných skladeb od Lindsey Stirling, Lindsey už od mala dělá balet, taky zpívá a opravdu nádherně hraje na housle.. On každý říká, že to není tak úžasné na živo a že je to upravované, ale co v dnešní době upravované není.. Mě to nevadí, práce je to skvělá.. Je možná pravda, že na světě existuje mnohem víc houslistů a houslistek, kteří jsou lepší než ona, ale z nikoho nevyzařuje taková energie a taková chuť do života jako právě z Lindsey. A to se mi právě líbí i na jejich klipech.
Já fakt nemám ráda lidi co prostě spamují komentáři, ve kterých píšou jak Lindsey hraje falešně a jak neumí zpívat a jak tancuje jako prkno.. Nevím no, každý má svůj názor, já koukala i na písničku kde to upravované nebylo a i tak mi to přišlo hodně dobré, to samé v té talentové soutěži, které se zůčastnila. No posuďte sami..
Ps : Nějak mi blbne vlkádání videí, tak kdyby to nešlo tak se omlouvám.. on mi poslední dobou blbne blog..Avengers sety

6. září 2014 v 13:09 | Daenerys |  Co den dal..
Ahoj, tak jsem zase tady a tentokrát se sety, ve kterých jsem si pohrála s barvami Avengerů a taky s barvami Lokiho. Domodi sice má na výběr z hodně oblečení, doplňků a všeho možného, ale přesné barvy nebo nějaké kopie tam prostě nejsou a tak jsem improvizovala a vložila podobné barvy a taky jsem si musela najít obrázky postav.. Tak snad se sety budou aspoň trochu líbit :-)

Začínáme Iron manem
Iron man

Kapitán Amerika
Kapitán amerika

Loki

3. září 2014 v 18:34 | Daenerys |  Marvel
Ahoj, tak vás zdravím. Myslím, že jste si všichni všimli, že můj blog má nový kabátek. O změně dessu jsem uvažovala už asi tak měsíc možná dýl, ale nevěděla jsem jak by měl vypadat, co by na něm mělo být.. Ale pak mě to napadlo.. rozebírala jsem svoje oblíbené postavy z filmů a td. a bylo rozhodnuto, chtěla jsem Lokiho a Daenerys.. Byli by dokonalý pár.. Měla jsem jasnou představu jak by to asi mělo vypadat, ale dess je ještě mnohem lepší než moje představy, hrozně moc se mi líbí, líbí se mi Loki a Daenerys, líbí se mi barvy, líbí se mi všechnoa jsem s ním naprosto spokojená, proto děkuji Niké storch za vytvoření a nastavení :-) , doufám, že i vám se bude líbit..
a teď už k tématu.

slibovala jsem článek o tom jak je to ve skutečnosti s Lokim, to jsem si nemohla odpustit, jelikož jsem navštěvovala kroužek mytologie kde se tohle probíralo, takže se do toho pustím.. Nejdříve krátce napíšu jak to je s Lokim z Marvel pohledu a pak jaká je mytologie..inspirováno řeckou antikou

1. září 2014 v 17:05 | Daenerys |  vlasy
Tak po hodně dlouhé době zase účesuji.. Měla jsem vážně dlouhou pauzu kdy jsem na vlasy ani nesáhla, protože jsem jaksi neměla inspiraci.. a taky kulmu a spínátka.. lak.. no nebudu to rozvádět, prostě jsem nebyla doma, ale účesování bylo doma... teď už mám všechno u sebe, ale inspirace pořád chybí.. a tak jsem zvolila ten nejjednoduší účes, který jsem dokázala vymslet. Koncept natupírovaného objemu vychází z řecké antiky.. i když trochu mu to připomíná Asgard.. ( Hotová Lokiho dívka) , ale já si do toho přidala něco z našeho rozmarného léta, místo zlaté barvy.. a tak mi vznikla taková spíše luční víla..

Účes je extrémně jednoduchý a co se mi líbí nejvíc je to, že se vůbec nemusí uhlazovat, vlastně čím víc rozčepířené tím líp.. Vlastně by se tenhle článek mohl jmenovat tupírování..