Srpen 2014

V Praze je blaze? Jak pro koho..

29. srpna 2014 v 15:23 | Daenerys |  Co den dal..
Tak jsem asi po roce byla v Praze a upřímě doufám, že se tam zase dlouho nepodívám.. Pravděpodobně je to zaviněno hlavně tím, že jsem tentokrát nebyla na turistických místech.. Ale jela jsem jako doprovod své sestry.. Ona šla na jednu operaci na soukromou kliniku.. Takže jsem se poprvé asi po deseti letech znovu podívala na místa jako třeba metro ( špína) nebo Pražské MHD ( zmatek) A upřímě víc se mi líbila ta devíti hodinová cesta tam než Praha.. No vezmu to stručně a po bodech v Rozdělení Cesta tam, Praha, cesta zpět.. Fotek moc není, ale on to nebude dlouhý článek, takže nevadí..

Takže Cesta tam
Vyjížděli jsme v osm večer, celou noc jsme nespali..
Čekali jsme od 23:15 asi do 2:35 v Pardubicích.. A tak jsme šli navštívit místo jenž moje sestra uctívá.. Mc Donald.. Myslím, že maso bych si tam nedala.. Navíc jsme seděli v separaci.. Mezi nás a zbytek mekáče nějaký kluk postavil ceduli s nabídkou :-D .
Pak nás na vlakáči otravoval nějaký bezdomovec, vůbec mu nebylo rozumět.. A zhruba deset minut na to jsem koukala jak si ten bezdomovec hraje na nádraží na babu s policisty.. Celkem zábavný pohled.. A pak jsme konečně jeli rychlíkem do Prahy..

toto je miniatura Pardubického centra.. Fotila jsem to jen proto abych se mohla nenápadně podívat na pány policisty a na ožralého bezďáka..
Bohužel je jsem vyfotit nestihla :-(

Loki

26. srpna 2014 v 17:18 | Daenerys |  Marvel
Ahoj lidi, tak jsem tu zase, vidíte snažím se sem chodit pravidelně.. Já teď nemám moc času, protože za chvíli jedu do Prahy a před chvílí jsem se vrátíla.. navíc se nemůžu odtrhnout od příběhu na jednom blogu, tak sem dám jen pár celkem vtipných fotek mého miláčka Lokiho.. Je fakt absolutně úžasný, je krásný, chytrý.. no prostě dokonalý.. Jinak pro lidi co znají Lokiho jen z marvel filmů, chystám se sem přidat nějaké informace o Lokim jak to s ním bylo skutečně, marvel Loki totiž není žádná kopie mytologického Lokiho...
Jo a taky se omlouvám, že nepřidávám rozhovory, ale stále nejsem doma a rozhovory stále doma jsou :-(
a teď už fotky, které jsem našla na facebooku.

Ideální vládce.. a Jeho královnou by byla Daenerys.. Dokonalý párTag Liebster award

24. srpna 2014 v 16:48 | Daenerys |  Co den dal..
Takže už jsem kdysi byla nominována do něčeho podobného, takže už tak nějak vím o co jde.. Příjde mi to celkem zajímavé, i když vím, že né všechny to musí bavit, takže všem nominovaným předem říkám, že se účastnit nemusí.. Jinak byla jsem nominovaná od Niké Storch a od Allvsechno
takže jím tímto chci poděkovat.. tak a už jdu na článek.Máme duši a cítíme

20. srpna 2014 v 12:44 | Daenerys |  Co den dal..
Ahoj lidi tak tu jsem zase po dlouhé době, ale tentokrát za to nemůže čas, ale prostě jsem zapoměla heslo a nemohla si vzpomenout :-D :-D :-D a tak jsem hledala kde se dalo a dneska jsem ho našla, protože jsem věděla, že jsem si ho někam napsala.. a měla jsem pravdu.. Takže už tu zas budu častěji :-) Jinak přemýšlela jsem, že bych sem začala dávat povídku, kterou už mám na jednom blogu skoro dopsanou tady se můžete podívat na anotaci, kdyžtak pak napište doo komentů jestli je to dobrý nápad
A teď už k tématu..

Poslední dobou.. asi tak posledních patnáct let.. Se zabívám zvířaty, uplně je miluji a tak mě samozřejmě asi jako každého trápí týrání zvířat.. a tak sem dávám krátky příběh a pod něj vložím nějaká videa, sice jsou smutná, ale všechny mají dobrý konec.. Myslím si, že takovéhle věci by se měli do podvědomí lidí dostat v mnohem větším měřítku, protože i zvířata jsou živý tvorové, mají pocity, cítí bolest a chtějí žít plnohodnotný život jako my.. Dokonce třeba i krávy nebo prasátka, tam to ale půjde asi mnohem hůř než u koní, psů či koček. Ale bylo by pěkné kdyby si lidé prostě uvědomily, že tenhle svět patří jak nám tak jim a že nemáme právo brát zvířatům jejich životy..