Květen 2014

Líčení na téma

11. května 2014 v 19:24 | Daenerys |  Líčení
Ahoj, omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, ale mám poníčený počítač, takže mám teď docela problém.. Doufám, že už bude brzo zpravený a já se sem dostanu častěji, no uvidím, ale teď už o článku.
Ve čtvrtek ke mně přijela sestřenka a jelikož nemám počítač a nemohli jsme koukat na GoT tak jsme se zabavili jinak.. Pokoušela jsem se jí líčit na témata, první téma bylo Frozen a druhá byla keltská víla..

Obávám se, že na fotkách toho asi nebude moc vidět, nevím, ale dám i popis tak snad to nějak půjde..

Frozen
Královna Elza je nalíčená velmi jemně, ale přesto jde líčení dobře vidět, hlavně proto že má krásné velké oči. Její pleť je hodně světlá a barvy jsou chladné, to jsem se snažila dodržet, proto jsem k líčení použila světle růžové a tmavě růžové stíny a také bílé stíny jako podklad., akorát pudr a make-up jsem použila tmavší protože sama modelka má tmavší tón pleti..
použitá líčidla:

zelené hraní

4. května 2014 v 10:50 | Daenerys |  vlasy
Nedávno byla u mě na víkend sestřenka a protože jsme se docela nudili tak jsem si začala hrát s jejíma vlasama.. Vyhrabala jsem zelené tužidlo a udělala jí ombré, myslím, že jí to docela i sluší :-)

Ombré jsem dělala poprvé v životě a vůbec jsem nevěděla jak na to, tak jsem podle rady naší paní učitelky na technologii všechny vlasy jemně natupírovala a potom jsem na ty natupírované vlasy nanesla to tužidlo a myslím si že to dopadlo celkem dobře